Рівень цукру в крові дуже важливий , тому що при підвищеному рівні цукру може розвинутися цукровий діабет , порушитися вуглеводний обмін речовин. 

Якщо ви гадаєте, що діабет – хвороба, яка "далеко", "мене не торкнеться", "на неї хворіють рідко і то тільки спадкове" тощо, мусимо вас розчарувати.  

Ми "успішно" можемо наїсти/нажити собі діабет ІІ типу.  

Більше того, 90% серед хворих на діабет – люди саме з ІІ типом. Інсулінозалежних – лише 10%. Він може виникнути у будь–якому віці.  

За офіційними даними "Центру медичної статистики Міністерства охорони здоров'я України", тільки у 2017 році в Україні було зареєстровано 103 927 осіб із вперше встановленим діагнозом діабет.  

При цьому там уточнюють, що 50% випадків діабету 2 типу залишаються недіагностованими. Ви можете його мати, але про це не знати багато років. Діагноз можуть встановити, коли з’являються ускладнення або людина тестує свою кров або сечу на рівень глюкози. 

Деколи підвищений рівень цукру в крові може бути зумовлений сильними стресами, інфекційними захворюваннями , вживанням декотрих лікарських препаратів. 

Дуже важливо вчасно визначити причину підвищення рівня цукру в крові. 

В нашій лабораторії "Медлюкс " Ви можете визначити рівень цукру в крові в короткий термін.