Медична практика МЕДЛЮКС надає кваліфіковану медичну допомогу. 

Лікарі нашого центру, це команда професіоналів, які мають великий досвід роботи в медичній галузі. 

МЕДЛЮКС – це багатопрофільна клініка, в якій запровадженні сучасні діагностичні технологіі, новітні методи лікування, сучасні та якісні лабораторні дослідження.  

МЕДЛЮКС – надає перевагу профілактичній медицині. Всесвітня  організація Охорони здоров*я рекомендує щорічно проходити повне обстеження організму. Подібні превентивні заходи дозволяють  не тільки виявити захворювання на ранніх стадіях, але і визначити  схильності до різноманітних захворювань, попередити  виникнення тих чи інших захворювань. 

Профілактична медицина –це вибір сучасноі медицини. 80% захворювань, виявлених на ранніх стадіях можуть бути вилікувані !!! 

В клініці МЕДЛЮКС – ми подбаємо про те, щоб забезпечити комплексне обстеження  Вашого організму за 1 візит, без  черг  і з максимальним комфортом.

Лабораторна діагностика – діагностична галузь медицини. Якісна діагностика – це ключ до постановки правильного діагнозу , тобто до вчасно розпочатого і ефективного лікування. Достовірна діагностика економить Ваші кошти, що можуть бути затрачені на ліки, які для Вас неефективні або навіть шкідливі. Сучасна лабораторна діагностика – це Ваш перший крок до одужання. Головною метою клініко–діагностичної лабораторії МЕДЛЮКС є надання широкого спектру лабораторних досліджень відповідно до міжнародних стандартів якості, використовуючи останні технологічні досягнення в лабораторній діагностиці. Повна автоматизація та комп'ютеризація діагностичного процесу - одна з головних умов лабораторії при проведенні якісних лабораторних досліджень. У лабораторії постійно впроваджуються нові методи лабораторних досліджень.

Діагностика в Івано-Франківську

Якісна діагностика УЗД  з еластографією, ЕКГ, радіохвильова хірургія, кріотерапія, лазерна терапія, пресо терапія і т.д.

  • У нас Ви можете отримати консультаціі   онкогінеколога , мамолога, обстеження  дерматоскопом.
  • Консультація лікаря – реабілітолога з  призначенням  курсу  лікувального масажа,  рекомендаціями  щодо правильного харчування, фізичних навантажень …
  • Консультація  сімейного лікаря, призначення лікування, супровід на протязі лікування.
  • У нас Ви можете отримати консультацію лікаря-генетика, отримати повноцінне генетичне обстеження з роз’ясненням результатів та рекомендаціями  генетика.

Наша клініка гарантує індивідуальний підхід, сучасну діагностику, ефективне лікування, конфедиційність результатів обстеження в максимально доброзичливій атмосфері.

Ми впроваджуємо на базі нашої клініки різноманітні соціальні проекти, проводимо наукові конференціі, майстер-класи.

Наша мета – надавати професійну медичну допомогу, покращувати якість життя наших пацієнтів. 

Безпосередньо в  нашій  лабораторіі виконується більше 600 видів аналізів, в тому числі термінові.